tel. 71 791 80 45lubUmów się na wizytę

Weekendowa rehabilitacja

Oferta weekendowa

Rehabilitacja wekeendowa składa się z 3 dniowych sesji, podczas których proponujemy Państwu, zestaw terapii, oparty na podstawie badania fizjoterapeutycznego, pomiaru ruchomości kręgosłupa oraz stawów za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej.

 

Pacjent rozpoczyna terapię w piątek badaniem wstępnym oraz serią zabiegów i terapii ściśle zaprogramowaną na efekt terapeutyczny. Każdy pacjent ma przyporządkowanego indywidualnego terapeutę, który kieruje procesem rehabilitacji przez kolejne 3 dni, a następnie prognozuje postęp usprawniania.

 

Terapeuta prowadzący ma do dyspozycji zabiegi z zakresu:

  • fizykoterapii

  • kinezyterapii

  • treningu funkcjonalnego

  • terapii specjalistycznych ( m.in. Terapia Manualna, McKenzie, Masaż Tkanek Głębokich)

 

Oferta jest skierowana do osób, mieszkających we Wrocławiu lub innych częściach Polski, którym brakuje czasu w tygodniu na dojazd i rehabilitację, posiadających różne dysfunkcje. Propozycja dla wszystkich, którym brak aktywności ruchowej i każdą chwilę poświęcają pracy.

W ostatnim dniu programu wykonywany jest pomiar końcowy ,określający stopień poprawy. Jest on warunkiem oceny skuteczności terapii oraz możliwością zaprogramowania kolejnego etapu usprawniania.

 

Umożliwiamy zakwaterowanie w promocyjnych cenach w zaprzyjaźnionych z nasza placówką hotelach.

 

Koszt uzależniony jest od wstępnego badania fizjoterapeutycznego.

W szczególnych przypadkach możliwa konsultacja neurologiczna.