tel. 71 791 80 45lubUmów się na wizytę

Masaż tkanek miękkich

Masaż leczniczy

częściowy (30 min.)
całościowy (60 min.)

Masaż ten wpływa na zaburzenia czynności konkretnych części ciała, które w danym momencie dają bólowe objawy. Dzięki technikom masażu leczniczego można odzyskać pełną funkcjonalność i poprawić swoje samopoczucie.


Masaż relaksacyjny

Doskonała terapia antystresowa i relaksująca nasz organizm. Poprzez delikatne i powolne techniki mamy możliwość zapomnieć o codziennych problemach wsłuchując się w dźwięki odpowiedniej muzyki. Masaż relaksacyjny może być wykonany z użyciem preparatów oddziaływujących na nasz organizm np. chodzących, rozgrzewających, wpływających na kondycję skóry.


Masaż antycellulitowy bańką chińską

Wykonuje się go opierając się o całościowy masaż leczniczy, łączący w sobie techniki masażu klasycznego i izometrycznego. Posiada szczególne właściwości w likwidowaniu tkanki tłuszczowej z okolic ud, bioder i pośladków, przyczyniając się również do ogólnego spadku wagi. Wykorzystuje się w nim specjalne bańki chińskie oraz preparaty do modelowania sylwetki i wspomagające zwalczanie efektu „skórki pomarańczowej”.


Masaż sportowy

Forma masażu skierowana szczególnie dla osób wykonujących duży wysiłek fizyczny. Stanowi doskonałą terapię rozluźniającą przetrenowane i „zakwaszone” mięśnie. Wpływa również na odżywianie struktur zaangażowanych w wysiłku, czyli stawów oraz okostnej. Łączy funkcję regeneracyjną z przygotowującą do kolejnej wzmożonej aktywności fizycznej.


Masaż kobiet w ciąży

Pierwszym celem masażu jest przygotowanie organizmu kobiety do zmian, które nastąpią w czasie ciąży. Poprzez wzmocnienie mięśni kończyn dolnych oraz pracą ze skórą (przeciwdziałanie rozstępom). Drugi cel wiąże się z działaniem przeciwbólowym polegającym na rozluźnianiu mięśnie grzbietu i karku, które w czasie ciąży są silnie angażowane. Dodatkowy efekt daje olejek eteryczny, wpływający na rozluźnienie psychiczne organizmu.